Korteri/eramaja koristamine

usluga uborka kvartir i domov

Puhastusfirma Puhastamine24 koristab Teie korteri või maja kvaliteetselt ja Teile sobival ajal, andes oma teenustele garantii. Kõik meie tööd on kindlustatud „If Kindlustuse“ Poolt.

Puhastamine24 pakub erinevat tüüpi koristusteenuseid: üldkoristust, nii ühekordselt kui ka regulaarselt ning lisaks veel ka lisateenuseid nagu vaipade ja pehme mööbli puhastus.

Üldkoristus

  • Põrandate, seinte, põrandaliistude, lagede, ukseavade, torude ja kütteradiaatorite keemiline ja märgpuhastus seest ning väljast, peegel- ja klaaspindade, valgustite, sisustusesemete, akende pesu. Tolmu eemaldamine kõigilt pindadelt ja pistikupesadelt. Pehme mööbli puhastus tolmuimejaga.
  • Vannitubade, keraamiliste plaatide ja vuukide, sanitaartehnika ning tarvikute puhastus, mööbli pesu ja kõikide pindade desinfitseerimine.
  • Köögimööbli, töötasapindade ning köögitehnika puhastus seest ja väljast.

Üldpuhastuse maksumus sõltub ruumi suurusest, saaste astmest ja mööbli hulgast. Soovitame hinnapakkumise koostamiseks ette tellida ruumide ülevaatuse (teenus on tasuta).

Regulaarne või ühekordne puhastus

  • Põrandate, põrandaliistude, peegli- ja klaaspindade keemiline ja märgpuhastus. Tolmu eemaldamine kõikidelt pindadelt, valgustitelt, sisustusesemetelt, väliskütteradiaatoritelt ning akende pesu.
  • Vannitoas tolmu eemaldamine ning santehniliste osade pesu.
  • Köögimööbli, töötasapindade ja köögitehnika puhastus väljast.
  • Lisateenuste hulka kuuluvad nõudepesu, triikimine, vaipade ja pehme mööbli puhastamine

Regulaarse puhastamisteenuse maksumus sõltub ruumi suurusest ja puhastusteenuse kordadest.

Lepingu sõlmimisel vähemalt kuueks kuuks vaatame iga pöördumise personaalselt läbi ja koostame pakkumise. Ühekordse puhastuse maksumus sõltub ruumi suurusest, saaste astmest ja mööbli kogusest.