Desinfektsioon

Дезинфекция помещения

See on meetmete kompleks, mis on suunatud inimeste ja loomade erinevate nakkushaiguste tekitajate hävitamiseks.

Viirused kujutavad endast mitterakulisi mikroorganisme, mis koosnevad nukleiinhappest ja valgukestast. Viirused on levinud kõikjal ning nakatavad inimesi ja loomi. Viiruste hävitamisel on vajalik likvideerida nakkuse allikas.

Bakterid kujutavad endast üldjuhul üherakulisi mikroorganisme. Oma ehituse poolest on bakteritel palju erinevaid vorme. Bakterite hävitamine on vajalik, kuna need võivad nakatada mitte ainult loomi ja inimesi, vaid ka taimi.

Spetsialistid viivad läbi desinfitseerimist preparaatidega, mis on ohutud nii inimesele kui ka koduloomadele. Kuid siiski tasuks kasutada elementaarset ettevaatlikkust, pannes ära toiduained, nõud ja isikliku hügieenivahendid. Seejuures võib desinfitseerimise ajal viibida ruumis, mis on väga mugav, kui seda viiakse läbi suure hulga inimestega ruumides, kelle tööd ei oleks soovitav katkestada (näiteks kontori- või bürooruumid).

TE SOETASITE VÕI RENTISITE KORTERI, MAJA, SUVILA – VIIGE LÄBI DESINFITSEERIMINE, see aitab ennetada Teie perekonna nakatumist tuberkuloosi, sügelistesse, seen- ja muudesse nakkushaigustesse!

Eluaseme, suvila või korteri soetamise või rentimise järel on vajalik läbi viia desinfitseerimine!
Müüjad tavaliselt varajavad seda, kui eelmiste omanike peres esines selliseid nakkushaigusi nagu tuberkuloos, sügelised või muud nakkushaigused.Pole harvad juhud, kui müüakse kortereid, suvilaid ja maju peale seda, kui seal on pikalt olnud näiteks inimeste või loomade laibad.